Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Türkiye Hukuk Platformu’nun hukukçuları, 24 Mart Cuma günü Ankara’nın Keçiören ilçesinde vatandaşların yeni anayasa paketi ile ilgili sorularını yanıtladı.

Merkezi İstanbul’da olan ve hukukla ilgili 20 sivil toplum kuruluşunun hukukçularından oluşan Türkiye Hukuk Platformu, Ankaralıların referandum ile ilgili sorularını yanıtlamak üzere Keçiören’deki Yunus Emre Kültür Merkezi’nde bir söyleşi düzenledi.

Moderatörlüğünü Av. Fatih Maden’in yürüttüğü söyleşiye, Anayasa profesörü Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu ile Av. Yasemin Güllüoğlu konuşmacı olarak katıldı.

Konuşmacılar katılımcılara, referandumda oylanacak yeni anayasa paketinin maddeleriyle ilgili doğru bilinen yanlışları ve hükümet yetkilerini anlattı.

Ankaralıların yoğun etkileşimde bulunduğu programda, katılımcılardan gelen ayrıntılı sorular ile yeni sistem tüm açılarıyla irdelendi.

Türkiye Hukuk Platformu’nun “Hukukçular Referandumu Anlatıyor!” başlığıyla ilkini Sakarya’da gerçekleştirdiği söyleşiler, 16 Nisan’a kadar 50’e yakın ilde düzenlenecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.