Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Türkiye Hukuk Platformu, “Uzmanına Sorun!” sloganıyla düzenlediği üçüncüsünü 22 Mart Çarşamba günü Tekirdağ’da gerçekleştirdi.

Türkiye Hukuk Platformu adı altında bir araya gelen hukukla ilgili 25 sivil toplum kuruluşunun hukukçuları, 16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili referandumu anlatmak için Türkiye genelinde başladığı söyleşilerinin üçüncüsünü Tekirdağ’da düzenledi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda saat 18’de başlayan söyleşinin moderatörlüğünü Av. Ali Gümüş yaptı.

Yeni sistemin getirdiği değişikliklerin, yeni maddelerin ne anlama geldiğinin ve doğru bilinen yanlışların tartışıldığı söyleşide,  Yrd. Doç. Dr. Abdullah İslamoğlu ve Av. Yurdal Kılıçer konuşmacı olarak yer aldı.

Sistemin özet olarak açıklandığı konuşmacıların anlatımlarının ardından, katılımcıların soruları ve fikir paylaşımları ile referandum pek çok açıdan tartışıldı.

Türkiye Hukuk Platformu’nun “Hukukçular Referandumu Anlatıyor!” başlığıyla ilkini Bilecik’te gerçekleştirdiği söyleşiler, 16 Nisan’a kadar 50’ye yakın ilde düzenlenecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.